ME
Live
News
Live Scores
Competitions
FIFA World Cup
European Championship
UEFA Champions League
UEFA Europa League
Copa America
UEFA Nations League
FIFA World Cup qualification (UEFA)
Euro U19
Olympics
Euro U21
All Competitions
Premier League
FA Cup
Primera Division
Copa Del Rey
Premier Liga
First League
Serie A
Coppa Italia
1. Bundesliga
Dfb Pokal
Ligue 1
Ligue 2
Major League Soccer
Premier League
Süper Lig
Primeira Liga
Video
Transfers
Awards
UEFA Ranking
Other
FIFA Ranking
Birthdays
Sign in
23:16 12.06
Table
Schedule
Results
Stadiums
Teams
Coaches
Players
History
Soccer365
›
Competitions
›
Women's Cup
›
2022
2024
2023
2022
2021
2020
›
Results
Tournament
Schedule
Results
Stadiums
Teams
History
All teams
All teams
Akademiya Futbola (W)
Baltika (W)
Baykal (W)
CSKA (W)
Chertanovo (W)
Donchanka (W)
Khimki UOR (W)
Krasnodar (W)
Kuban (W)
Lokomotiv Moscow (W)
Novosibirsk (W)
Pari Nizhny Novgorod (W)
Rostov (W)
Rubin (W)
Ryazan-VDV (W)
SShOR Vakhitovo Region (W)
Sokol (W)
Stal Kuryanochka (W)
Strogino (W)
Ural UrFA (W)
Yenisey (W)
Zenit (W)
Zvezda-2005 (W)
All stadiums
All stadiums
Stade Pennaguer Bihan 1
Stadion SDYuShOR Smena
Stadion Zvezda
Stadion Olimp 2
RZD Arena
Stadion Novye Khimki
Stadion Yantar'
Stadion Spartak
Stadion Master-Saturn
Futbol'nyj manezh Ural
Cancelled
Final
04.11.22, 09:30
Zenit (W)
1
CSKA (W)
2
Semi-finals
10.09.22, 05:30
Zenit (W)
2
Lokomotiv Moscow (W)
0
09.09.22, 10:30
Zvezda-2005 (W)
1
CSKA (W)
2
Quarter-finals
06.08.22, 11:00
Rostov (W)
1
Zenit (W)
7
05.08.22, 13:00
Lokomotiv Moscow (W)
3
Chertanovo (W)
0
05.08.22, 10:30
Zvezda-2005 (W)
2
Ryazan-VDV (W)
1
05.08.22, 08:00
CSKA (W)
2
Yenisey (W)
0
8th Finals
21.07.22, 10:30
Strogino (W)
1
Chertanovo (W)
2
18.07.22, 04:00
Novosibirsk (W)
3
Yenisey (W)
6
17.07.22, 10:00
Akademiya Futbola (W)
1
Ryazan-VDV (W)
6
16.07.22, 11:00
Krasnodar (W)
1
CSKA (W)
2
16.07.22, 07:00
Ural UrFA (W)
1
Lokomotiv Moscow (W)
11
16.07.22, 06:00
SShOR Vakhitovo Reg (W)
0
Zvezda-2005 (W)
10
16.07.22, 06:00
Khimki UOR (W)
0
Zenit (W)
9
Awarded
Rostov (W)
+
Donchanka (W)
-
3rd Qualifying Round
Awarded
Ural UrFA (W)
3
Rubin (W)
0
Awarded
Akademiya Futbola (W)
+
Stal Kuryanochka (W)
-
19.06.22, 04:00
Pari NN (W)
1
SShOR Vakhitovo Reg (W)
4
18.06.22, 06:00
Novosibirsk (W)
4
Baykal (W)
1
14.06.22, 10:00
Kuban (W)
0
Krasnodar (W)
11
12.06.22, 06:00
Strogino (W)
3
Sokol (W)
1
08.06.22, 07:00
Baltika (W)
1
Khimki UOR (W)
4